Цензор.НЕТ

03.08.18 07:53

Жінка померла на прийомі в стоматолога в Києві

У столиці 48-річна жінка померла в стоматологічному кріслі просто під час прийому. Через півгодини після анестезії їй стало зле, медики викликали швидку, але врятувати клієнтку не вдалося.

Жінка померла на прийомі в стоматолога в Києві

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє ТСН.

Про обставини трагедії у клініці журналістам не розповідають, а до приміщення пускають лише поліцію і криміналістів. Поліцейським медики пояснили, що загибла приходила до них не вперше. Перша версія про алергію на анестезію відтак видається не вельми переконливою – стоматолог, який лікував жінку, мав би знати протипоказання своєї постійної клієнтки.

Лікарі присягаються, що нічого, крім анестезії, жінці не вводили. Відповіді про причину смерті має надати патологоанатом.

Фахівці зауважують, що версій може бути кілька – від тромбу до проблем із серцем.

"Лікар міг усе зробити правильно, за протоколом, а це могла бути реакція уповільненого типу. На шостий раз може сенцебілізація накопичитися до того ступеня, який проявить невідкладний стан", - пояснив анестезіолог.

Про саму загиблу відомо небагато: вона 1970 року народження, із заможної родини. Рідні загиблої не захотіли спілкування із пресою, тіло жінки вивозили через чорний хід. Правоохоронці, в свою чергу, уже почали досудове розслідування за підозрою в службовій недбалості, але кажуть, що справу можуть перекваліфікувати.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики