Цензор.НЕТ

03.08.18 12:26

Слідство у справах розстрілу на Майдані в лютому 2014 року фактично завершено, - Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко зустрівся з керівниками громадських організацій Євромайдану і повідомив, що слідство у справах Майдану фактично завершено.

Слідство у справах розстрілу на Майдані в лютому 2014 року фактично завершено, - Луценко

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації Генпрокуратури України.

Як зазначається, на зустрічі були присутні голова ГО "Родина Героїв Небесної Сотні" Володимир Бондарчук, батько Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка та координатор ініціативної групи поранених на Майдані Павло Кучер.

Учасники зустрічі обговорили питання реорганізації Генпрокуратури, зокрема Департаменту спецрозслідувань, очолюваного С. Горбатюком. Генпрокурор вчергове наголосив присутнім, що жодна посада слідчого чи прокурора не була скорочена. А сам С. Горбатюк продовжить розслідування усіх справ Майдану тепер вже на посаді начальника управління спеціальних розслідувань.

Генпрокурор також поінформував про те, що у справах розстрілу на Майдані у лютому 2014 року очікуються остаточні експертизи, слідство фактично завершене.

Окрім того, майже по усіх високопосадовцях часів президентства В. Януковича здобуто дозволи судів на проведення спеціального (заочного) розслідування.

Сторони домовилися зустрітися найближчим часом, оскільки рух з розслідування майданівських справ має позитивну динаміку", - зазначає прес-служба.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики