Цензор.НЕТ

04.08.18 09:33

Встановлено зв'язок російської шпигунки Бутіної з оточенням Трампа, - The Washington Post

Росіянка Марія Бутіна, яку підозрюють у шпигунстві, мала прямі контакти з високопоставленим представником президентської кампанії Дональда Трампа.

Встановлено зв'язок російської шпигунки Бутіної з оточенням Трампа, - The Washington Post

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Еспресо", про це повідомила в п'ятницю The Washington Post, ґрунтуючись на офіційному звіті, переданому профільному комітету Сенату США.

"Марія Бутіна, російська активістка у сфері прав на володіння зброєю, якій минулого місяця було висунуто обвинувачення як незареєстрованому агенту Кремля (в лобістській діяльності. – Ред.), за кілька тижнів до виборів у 2016 році перебувала в контакті з колишнім помічником кампанії Трампа, який мав увійти до президентської перехідної команди", - пише видання із посиланням на документи, надані Комітету Сенату США з питань розвідки.

Це свідчить про те, що Бутіна була більш наближена до оточення президента Трампа, ніж вважалося раніше, уточнюється в публікації.

У документах йдеться про контакти Бутіної з Джорджем Гордоном, який упродовж шести місяців обіймав посаду директора національної безпеки кампанії Трампа. Йому також було запропоновано можливість продовжити виконувати ці функції у так званій перехідній команді президента - після виборів (у листопаді 2016 року) до інавгурації (у січні 2017 року).

У вересні та жовтні 2016 року Бутіна й Гордон обмінялися кількома листами електронною поштою, після чого Гордон отримав запрошення відвідати концерт рок-групи Styx у Вашингтоні. Зі свого боку, він запросив Бутіну відвідати його вечірку на честь дня народження наприкінці жовтня.

Нагадаємо, американські прокурори звинувачують Марію Бутіну в спробі проникнути в політичну систему США під керівництвом високопоставленого російського чиновника. Це відбувалося одночасно зі спробами Москви втрутитися в президентські вибори в Сполучених Штатах Америки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики