Цензор.НЕТ

06.08.18 12:47

Окупанти оштрафували студента з Ялти на 300 тис. руб. за "ксенофобські публікації" в соцмережі

Підконтрольний Кремлю міський "суд" Ялти оштрафував місцевого студента на 300 тисяч рублів (близько 129 тис. грн) за "поширення ксенофобських ідей у соцмережах".

Окупанти оштрафували студента з Ялти на 300 тис. руб. за "ксенофобські публікації" в соцмережі

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Студент четвертого курсу Ялтинського економіко-технологічного коледжу з квітня 2015 року по жовтень 2017 року розміщував в соціальній мережі "ВКонтакте" матеріали, що містять висловлювання, спрямовані на розпалювання національної, расової та соціальної ворожнечі", - йдеться в повідомленні управління ФСБ Росії по Криму.

Щодо студента порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 282 КК Росії (збудження ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності).

Окупанти зазначили, що співробітники ФСБ припинили діяльність ще трьох молодих людей, які "також публікували в соціальних мережах нацистську символіку".

Стосовно них порушено справи про адміністративні правопорушення. Ялтинський міськсуд призначив їм покарання у вигляді штрафу в розмірі від 1000 до 2000 рублів (близько 430-840 грн).

Це не перший випадок покарання за пости в соцмережах в анексованому Криму. 4 травня 2018 року підконтрольний Кремлю Гагарінський районний суд Севастополя засудив обвинуваченого в екстремізмі Ігоря Мовенка до 2 років ув'язнення. Проти севастопольця висунули обвинувачення за кілька коментарів у групі "Крим - Україна" в російській соцмережі "ВКонтакте".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики