Цензор.НЕТ

06.08.18 18:11

На адмінмежі з Кримом до кінця року обладнають адмінцентри, - МінТОТ

На адміністративній межі з Кримом до кінця року обладнають Центри надання адміністративних послуг для жителів анексованого півострова.

На адмінмежі з Кримом до кінця року обладнають адмінцентри, - МінТОТ

Про це Крим.Реалії повідомив перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юсуф Куркчі, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його словами, такі центри будуть обладнані в сервісній зоні, облаштування якої передбачається згідно з проектами, розробленими з реалізації постанови Кабміну України №584 від 4 липня 2018 року.

"Наша мета – виконати наші, як держави, обов'язки щодо забезпечення прав громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території. Адміністративні послуги – це напрямок, реалізація якого є першочерговим. Це одна з основних потреб наших громадян в окупації. Тому наше завдання – спростити процедуру максимально, щоб люди не витрачали ні час, ні гроші, ні сили. Наше завдання – щоб кримчани могли отримати адміністративні послуги легко, швидко і зручно", – зазначив Юсуф Куркчі.

Він додав, що найближчим часом у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України планують публічно презентувати проекти з облаштування пунктів пропуску на адмінмежі з Кримом. Зараз вони проходять процедуру остаточного узгодження проектним інститутом СБУ та Міністерством регіонального розвитку України.

Український уряд ухвалив 4 липня 2018 року постанову №584 "Про виділення коштів для будівництва тимчасових контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї для автомобільного сполучення й зон сервісного обслуговування перед ними".

Із резервного фонду держбюджету виділено 105 мільйонів 983 тисячі 571 гривню на облаштування КПВВ "Каланчак" і "Чонгар" на адмінмежі.

Після анексії Криму Росією на початку 2014 року між материковою Україною й півостровом проліг формально адміністративний, але фактично – справжній кордон. У Херсонській області на адмінмежі з Кримом працюють три контрольних пункти в'їзду/виїзду – "Каланчак", "Чонгар" і "Чаплинка".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики