Цензор.НЕТ

07.08.18 08:14

Понад тисячу незаконних точок продажу шаурми в Києві демонтують максимально швидко, - заступник директора департаменту КМДА Панчій

У Києві близько тисячі незаконних точок продажу шаурми. Шість об'єктів, у яких були відсутні дозвільні документи, вже демонтували.

Понад тисячу незаконних точок продажу шаурми в Києві демонтують максимально швидко, - заступник директора департаменту КМДА Панчій

Про це повідомив Громадському радіо Тарас Панчій, перший заступник директора департаменту міського благоустрою КМДА, пише Цензор.НЕТ.

За його словами, Держпродспоживслужба створила 16 груп, що проводять обстеження засобів пересувної торгівлі. Виявлені порушення перенаправляють на департамент міського благоустрою, що й займається подальшою перевіркою дозвільної документації.

"Сьогодні тривали перевірки. І всі ті точки, які передасть нам Держпродспоживслужба через те, що в них відсутні дозвільні документи, будуть максимально швидко демонтовані. Тобто автомобілі (пересувні точки продажу) переміщуватимуться на штрафмайданчик. Зараз таких незаконних об’єктів понад тисяча", -  зазначив Панчій.

Нагадаємо, випадки масового отруєння шаурмою зафіксовано в Києві. За даними на 6 серпня, кількість захворювань на гостру кишкову інфекцію, пов'язаних з вживанням шаурми, становить 93 випадки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики