Цензор.НЕТ

08.08.18 09:19

У конкурсі на посади в Держбюро розслідувань брали участь агенти іноземних спецслужб, - поліграфолог Морозова

Пріоритетним питанням під час перевірки на поліграфі кандидатів на посади в Державному бюро розслідувань стало "перебування на агентурному зв'язку в спецслужбі іншої держави", зазначила поліграфолог Тетяна Морозова.

У конкурсі на посади в Держбюро розслідувань брали участь агенти іноземних спецслужб, - поліграфолог Морозова

Під час перевірки на поліграфі кандидатів на посади в Державному бюро розслідувань (ДБР) були виявлені агенти іноземних спецслужб. Про це в інтерв'ю "Укрінформу" повідомила керівник групи поліграфологів, які проводили конкурс у ДБР Тетяна Морозова, передає Цензор.НЕТ.

За її словами, пріоритетним питанням під час перевіркиі на поліграфі стало "перебування на агентурному зв'язку в спецслужбі іншої держави". Знайшли "не одну людину".

"Поліграф є величезною перешкодою для потрапляння антидержавних елементів у правоохоронні структури. Цікаво, що такі люди нерідко були правильно підібрані - зовні вони відповідали критеріям громадських активістів: ніяких скандалів, ніяких куплених авто на гроші бабусі, яка поралася все життя в городі", - сказала Морозова.

Вона навела приклад людини, яку виявили за допомогою детектора брехні.

"Людина в 2014 році звільнилася з правоохоронних органів і виїхав на окуповану територію, де перебував півтора року, через півтора року повернувся в Україну, займався приватною юридичною практикою - і раптом вирішив присвятити себе службі в новоствореному правоохоронному органі. За допомогою поліграфа ми з'ясували, чим він займався на цій окупованій території, як виявилося - зовсім не сільським господарством", - зазначила поліграфолог.

Людина йшла в ДБР "з конкретним завданням", вважає вона.

"Формально він потрапляє в пільговий відсоток для  вступу на службу, тому що останні роки не працював в правоохоронних структурах, у нього є досвід, у нього є юридична освіта. Але в той час, коли його колишні колеги зі зброєю в руках відстоювали незалежність України, він звільнився з органів, отримав вихідні виплати, пенсію - і пішов на ту територію, і працював там в так званих держорганах самопроголошеної республіки", - підкреслила Морозова.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики