Цензор.НЕТ

08.08.18 09:54

Восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви "General Electric", - Гройсман

Восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви TE33A, які будуть зроблені й укомплектовані для ПАТ "Укрзалізниця" за коопераційним договором з американською компанією "General Electric" (GE), повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви "General Electric", - Гройсман

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну.

"Восени починаємо отримувати новий рухомий склад - за планами спільного виробництва "General Electric", - повідомив Володимир Гройсман. - Ми багато втратили (рухомого складу) на окупованій території. Але компанія задіяна, справи йдуть".

Глава Уряду звернув також увагу, що одночасно з оновленням фондів відбувається й оновлення управління державною компанією, викорінення тіньових оборудок і ручного керування, яке спостерігалося в минулі періоди. "Компанія – мільярдер, "Укрзалізниця" була обплутана усілякими схемами і вузлами. Починаємо відмотувати, вираховувати ворогів і виводити ситуацію із стану занепаду", - наголосив Прем’єр-міністр.

Як повідомлялося, рамкова угода між "Укрзалізницею" і GE передбачає 15-річне партнерство в частині поновлення і модернізації тягового рухомого складу, перший етап якого - поставка "Укрзалізниці" в лізинг 30 нових дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10%.

Компанія GE Transportation і "Крюківський вагонобудівний завод" на початку червня підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A серії Evolution. Передбачається, що перші тепловози "Укрзалізниця" отримає в кінці 2018 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики