Цензор.НЕТ

08.08.18 22:00

У ресторані на Волині вдруге за два тижні масово отруїлися гості на весіллі, - МОЗ

У селі Ромашківка на Волині в ресторані "Садиба на джерелах" сталося друге за два тижні масове отруєння відвідувачів.

У ресторані на Волині вдруге за два тижні масово отруїлися гості на весіллі, - МОЗ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України.

"Протягом 7 серпня 2018р. до Волинської обласної інфекційної лікарні звернулось 15 осіб із симптомами гострої кишкової інфекції. Під час епідемічного розслідування встановлено, що зазначені вище хворі перебували на святкуванні весілля 5-го серпня в готельно-ресторанному комплексі "Садиба на джерелах" Ківерцівського району Волинської області", - сказано в повідомленні.

Раніше у відомстві повідомляли про розслідування попереднього випадку отруєння в цьому ж ресторані.

"Весілля відсвяткували 28 липня, а перші симптоми хвороби з'явилися 29 липня. З ознаками гострої кишкової інфекції звернулося 22 людини, з них 3 дітей. 10 хворих госпіталізовано в обласну інфекційну лікарню, решта хворих лікуються амбулаторно. За результатами бактеріологічного обстеження у хворих підтверджено діагноз сальмонельоз", - повідомили в обласному лабцентрі.

Під час епідеміологічного розслідування було проведено бактеріологічне обстеження харчоблоку, продуктів харчування, питної води, а також працівників ресторанного закладу. За результатами лабораторних досліджень в одній пробі була виявлена ​​сальмонела і бактерії групи кишкової палички з обладнання на харчоблоці.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики