Порошенко доручив дипломатам готувати нову резолюцію щодо Криму на наступну сесію Генасамблеї ООН

1300 25
Порошенко доручив дипломатам готувати нову резолюцію щодо Криму на наступну сесію Генасамблеї ООН

Президент України Петро Порошенко дав доручення українським дипломатам готувати нову резолюцію щодо Криму на наступну сесію Генасамблеї ООН з метою припинити будь-які спекуляції щодо статусу півострова.

Як передає Цензор.НЕТ, про це президент Петро Порошенко написав на своїй сторінці в Facebook.

"Україна продовжує боротьбу за деокупацію Криму, за права і свободи кримськотатарського народу. Я дав доручення дипломатам готувати нову резолюцію щодо Криму на наступну сесію Генасамблеї ООН, щоб зупинити будь-які спекуляції щодо статусу Криму. Генасамблея вже неодноразово підтримала позицію України, зокрема щодо порушення прав кримських татар, тож позиція цивілізованого світу залишається незмінною: "Крим – це Україна"!" - підкреслив Порошенко.

Він зауважив, що 9 серпня світ відзначає Міжнародний день корінних народів світу. Для України ця дата - нагадування про долю кримських татар, які нині живуть в умовах російської окупації та переживають утиски та знущання.

"Ми робимо все, щоб наблизити той час, коли корінний народ - кримські татари - надалі плекатимуть унікальні традиції своїх предків у вільному українському Криму", - запевнив президент України.

Нагадуємо, раніше Генасамблея ООН вже прийняла дві резолюції про права людини в Криму - 19 січень 2016 року.

У грудні 2017 року Генеральна асамблея ООН затвердила резолюцію "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь".

У документі міститься вимога до Росії виконати тимчасові заходи рекомендацій Міжнародного суду ООН про скасування заборони Меджлісу кримськотатарського народу в Криму і забезпечити навчання українською і кримськотатарською мовами на півострові.

Порошенко доручив дипломатам готувати нову резолюцію щодо Криму на наступну сесію Генасамблеї ООН 01

Топ коментарі
+5 Леонид Днепр
Потужно.. Але ще хотілося б почути про доручення сивочолого гетьмана щодо долі великого договору з кацапстаном.. Буде подовжений , чи ні?
показати весь коментар
09.08.2018 09:59
+5 senia
для барыги главное пиар, скоро выборы
показати весь коментар
09.08.2018 10:02
+4 Aлександр Alexsis
може вони й потрібні ті резолюції по Криму...
але хто їх буде виконувати -кацапи з хуйлом ні, так що це є захистом хуйла?
треба говорити про санкції - справжні санкції проти кацапів по типу Іранських !!!
показати весь коментар
09.08.2018 09:56