Цензор.НЕТ

10.08.18 09:32

Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Військово-політичне керівництво РФ розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час перебування в районі проведення операції Об’єднаних сил, де він перевіряв готовність до протидії російській агресії на півдні України, організації берегової оборони та захисту узбережжя Азовського моря, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу РНБО.

За словами Секретаря РНБО України, нарощування військової присутності РФ поєднується з "брутальним порушенням міжнародного морського права в Азовському морі, що проявляється, зокрема, у незаконному будівництві Керченського моста та зростанні кількості інцидентів із затриманням російськими військовими вітчизняних та іноземних суден". "Ми бачимо намагання РФ фактично розпочати військово-економічну блокаду Азовського узбережжя України", - сказав він.

Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 01

Турчинов наголосив, що в районі проведення ООС одним з найбільш загрозливих напрямків залишається Маріупольський, "де не відкидається проведення ворогом як сухопутних, так і морських десантних операцій уздовж Азовського узбережжя".

"На крайньому півдні зони протистояння - стабільно висока кількість обстрілів наших позицій та військових провокацій з боку російсько-терористичних військ", - зазначив він.

Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 02

Під час наради з керівництвом Міністерства оборони, командуванням ООС, керівниками Державної прикордонної служби, Національної поліції та Національної гвардії Турчинов приділив значну увагу питанням посилення та організації берегової оборони та ефективної протидії сухопутним і морським провокаціям з боку РФ.

Секретар РНБО України обговорив з командуванням Військово-Морських сил ЗСУ питання створення в Азовському морі корабельно-катерної групи ВМС.

Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 03
Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 04

Під час перебування в Маріупольському порту Турчинов визначив з керівництвом Державної прикордонної служби комплекс завдань із технічного забезпечення та посилення морської складової в забезпеченні надійного захисту українського південного кордону.

Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 05

Секретар РНБО України побував на передових позиціях українських військових у Широкиному, що протягом багатьох років перебували в епіцентрі російських військових провокацій та обстрілів, і обговорив з керівництвом 36-ї окремої бригади морської піхоти бойові завдання щодо надійного захисту південного флангу лінії зіткнення.

Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 06

Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 07
Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 08
Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 09
Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 10

За словами Турчинова, для адекватної протидії російській експансії необхідне посилення військово-морської присутності України в регіоні шляхом "перебазування частини корабельно-катерного складу ВМС ЗСУ, розгортання додаткових постів спостереження за береговою лінією та акваторією моря, а також груп швидкого реагування на російські провокації в Азовському регіоні".

Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 11

Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 12
Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 13
Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 14
Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії, - Турчинов 15

"Українські військові гідно виконують поставлені перед ними завдання, надійно захищаючи південь України, та здатні адекватно протидіяти військовим провокаціям РФ", - підсумував Секретар РНБО України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики