Цензор.НЕТ

10.08.18 17:10

У Сенцова був багатогодинний консиліум із запрошенням лікарів із місцевої лікарні, - журналістка Івлєва

В українського політв'язня в РФ Олега Сенцова в колонії в Лабитнангі був консиліум за участю лікарів із місцевої лікарні.

У Сенцова був багатогодинний консиліум із запрошенням лікарів із місцевої лікарні, - журналістка Івлєва

Про це на своїй сторінці в Facebook написала російська журналістка Вікторія Івлєва, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Сенцов живий! За повідомленням єпископа Григорія Міхнова-Вайтенка, який як і раніше перебуває в Лабитнангі, Олег живий. Сьогодні у нього був багатогодинний консиліум із запрошенням лікарів із місцевої лікарні. У суботу та неділю побачення за розпорядком колонії заборонені, але єпископ не залишає надії потрапити до Олега на початку тижня, якщо за вихідні дні не відбудеться якогось неймовірного дива. Я дуже прошу більше не ставити ніяких питань і не займатися спекуляціями, а краще просто думайте про свободу та Олега", - написала Івлєва.

Як відомо, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва і Олексія Чірнія затримали в окупованому Криму 10 травня 2014 року. У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у нібито створенні на території півострова терористичної організації.

16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. Таким чином Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

8 серпня сестра О.Сенцова Наталія Каплан повідомила, що він продовжує голодування в російській колонії, майже не встає. "Усе не просто погано, усе катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення", - написала Н.Каплан на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Впала грудна клітка і живіт. Має вигляд, як у фашистських таборах, - адвокат Дінзе про стан Сенцова

Після цього Л.Денісова звернулася до російської колеги Тетяни Москалькової та голови Ради розвитку громадянського суспільства і прав людини при президенті РФ Михайла Федотова з проханням обговорити будь-які умови обміну українського режисера для його порятунку. Український омбудсмен підкреслила, що ситуація з О.Сенцовим вимагає негайного реагування з огляду на погіршення стану його здоров'я через тривале голодування.

9 серпня міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстрем закликала російську сторону звільнити О.Сенцова у зв'язку з погіршенням його здоров'я. 10 серпня президент Франції Емманюель Макрон заявив, що має намір поговорити з президентом РФ Володимиром Путіним про О.Сенцова.

У Сенцова був багатогодинний консиліум із запрошенням лікарів із місцевої лікарні, - журналістка Івлєва 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики