Цензор.НЕТ

14.08.18 08:27

Санкції через отруєння Скрипалів з Росії можуть зняти через 12 місяців і не вводити нових, якщо вона виконає низку умов, - представник Держдепу США

Старший співробітник Державного департаменту Сполучених Штатів назвав вимоги, за умови виконання яких з Росії можуть зняти санкції у справі Скрипалів.

Санкції через отруєння Скрипалів з Росії можуть зняти через 12 місяців і не вводити нових, якщо вона виконає низку умов, - представник Держдепу США

Про це він повідомив на брифінгу 9 серпня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

Представник Держдепу США зазначив, що відповідно до закону "Про санкції хімічної та біологічної зброї" з Росії можуть зняти санкції через 12 місяців і не вводити нових, якщо вона виконає низку умов.

По-перше, більше не використовуватиме хімічну або біологічну зброю проти своїх громадян або використовувати її в порушення міжнародного права. По-друге, забезпечить надійні гарантії того, що не буде більше учасником "такої діяльності". По-третє, дозволить представникам ООН або представникам інших міжнародних організацій проводити інспекції, щоб переконатися, що Росія не використає хімічну зброю проти своїх громадян або проти міжнародного права.

Нагадаємо, 8 серпня стало відомо, що США з 22 серпня введуть нові санкції щодо Росії через інцидент з використанням хімічної зброї в британському Солсбері. Йтиметься про заборону на експорт у Росію товарів, які можуть бути пов'язані з національною безпекою.

Якщо протягом трьох місяців після цього Москва не надасть гарантій, що не використовуватиме хімічну зброю, і не погодиться допустити міжнародних інспекторів на свої підприємства з виробництва хімічної зброї, то на Росію чекає другий раунд санкцій. Зокрема, передбачається заборона польотів компанії "Аерофлот" у США, зниження рівня дипломатичних відносин, майже повне припинення американського експорту (за винятком продовольства) та імпорту Сполученими Штатами російських товарів.

Консульство РФ у США назвало ці санкції "драконівськими".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики