Цензор.НЕТ

14.08.18 07:37

"Наші зарубіжні суперники і противники вже почали мілітаризацію в космосі", - Трамп

Президент США Дональд Трамп закликав розвивати військово-космічні сили країни, мотивуючи це тим, що "противники вже почали мілітаризацію космосу".

"Наші зарубіжні суперники і противники вже почали мілітаризацію в космосі", - Трамп

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Кореспондент", заяву Трампа на військовій базі в штаті Нью-Йорк транслювали американські телеканали.

"Щоб зберегти військову перевагу Америки, ми маємо бути попереду всіх. Тому ми з гордістю підтверджуємо спадщину Америки з лідерства в космосі. Наші зарубіжні суперники і противники вже почали мілітаризацію в космосі", - наголосив американський лідер.

Він зазначив, що ці країни "дуже просунулися" в цьому напрямку, але пообіцяв, що США "дуже швидко їх наздоженуть і випередять".

Нагадаємо, згідно з оборонним бюджетом на 2019 фінансовий рік, який почнеться 1 жовтня 2018 року, Агентство протиракетної оборони США, що входить в систему Пентагону, має вже найближчим часом розпочати роботи з розгортання в космосі систем стеження і перехоплення балістичних ракет.

Розробка і впровадження "стійкої космічної сенсорної архітектури" мають бути завершені до 31 грудня 2022 року, а перехоплювачі можуть бути розгорнуті пізніше.

Раніше повідомлялося, що США планують до 2020 року створити космічні сили, які стануть шостим родом американських військ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики