Цензор.НЕТ

14.08.18 19:08

"Вибори - це промивання мізків для того, щоб ти за три місяці забув, що було до цього", - нардеп від БПП Вадим Денисенко

Нардеп фракції "Блок Петра Порошенка" Вадим Денисенко впевнений, що "вибори - це перш за все емоції", тому якщо "відсунути вбік емоцію і подумати головою, стає простіше вирішити, за кого голосувати".

"Вибори - це промивання мізків для того, щоб ти за три місяці забув, що було до цього", - нардеп від БПП Вадим Денисенко

Про це він розповів в інтерв'ю "Цензор.НЕТ".

Відповідаючи на запитання про те, як в ході передвиборчої кампанії не стати жертвою політиків і їх команд, котрі "вішають локшину на вуха електорату", Денисенко зазначив, що головне "думати головою".

"Необхідно пам'ятати. Насправді, вибори - це промивання мізків для того, щоб ти за три місяці забув, що було до цього. Але якщо ти зіставиш факти того, що було, з тим, що розповідається, і подумаєш про те, що буде хоча б у середньостроковій перспективі, - тоді пазл складеться", - порадив Денисенко.

"І ще: вибори - це перш за все емоції. І якщо відсунути вбік емоцію і подумати головою, стає простіше вирішити, за кого голосувати", - резюмував політик.

Повний текст інтерв'ю з Вадимом Денисенком "На цих виборах людей будуть не купувати, а лякати. Це дає змогу мобілізувати електорат " читайте ТУТ.

Нагадаємо, що чергові вибори Президента України мають відбутися 31 березня 2019 року. Крім того восени 2019 року відбудуться вибори до Верховної Ради України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики