Цензор.НЕТ

15.08.18 15:29

Міносвіти пропонує громадянам обговорити новий український правопис

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису.

Міносвіти пропонує громадянам обговорити новий український правопис

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міносвіти.

"Українська національна комісія з питань правопису, склад якої затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 416, пропонує до уваги громадськості проект нової редакції Українського правопису, розроблений на фундаменті української правописної традиції з урахуванням новітніх мовних явищ, що набувають поширення в різних сферах суспільного, наукового та культурного життя. Правописна комісія виходила із розуміння того, що Український правопис, як правопис і будь-якої іншої мови, не може бути вичерпним; він кодифікує засадничі, найбільш поширені або спірні орфографічні положення", - ідеться  в повідомленні.

Зазначено також, що правописна комісія розраховує на уважне прочитання, конструктивні пропозиції і доброзичливу критику всіх зацікавлених користувачів і знавців української мови.

Зауваження та пропозиції до проекту нової редакції Українського правопису просимо надсилати до 15 вересня 2018 року на електронну адресу секретаря Української національної комісії з питань правопису Шевченко Лариси Леонідівни: e-mail: larisa_shevchenko@ukr.net

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики