Цензор.НЕТ

16.08.18 14:40

Від початку проведення ООС Україна повернула під свій контроль 15 кв. км, - Наєв

Від початку проведення операції Об'єднаних сил на сході України 30 квітня 2018 року Збройні сили взяли під контроль 15 кв. км української території.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв.

"Під час стабілізаційних дій із початку проведення операції нам вдалося забезпечити та підтримувати повний контроль над лінією дотику, належний рівень безпеки та стабільності в усіх районах. Обладнання лінії забезпечення на волноваському, горлівському, сєверодонецькому та світлодарському напрямках дало змогу взяти під контроль близько 15 кв км української території. Це з урахуванням населених пунктів", - сказав С.Наєв на прес-конференції в Сєверодонецьку Луганської області в четвер.

Він уточнив, що під український прапор було повернуто населені пункти Південне (Донецька область) та Золоте-4 (Луганська область).

"Там розпочалася нормалізація життя людей, повернення їх в українське правове поле та захист їхніх законних прав", - зазначив С.Наєв.

Командувач особливо наголосив, що всі ці процеси відбувалися без порушення Мінських домовленостей.

Він нагадав, що українські військові дотримуються домовленостей щодо припинення вогню з 1 липня. "Вони лише відповідають на провокації російських окупаційних військ, які відверто нехтують цими домовленостями", - зазначив С.Наєв.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики