Цензор.НЕТ

16.08.18 20:22

Сенцов не проситиме Путіна про помилування, - сестра

Засуджений в РФ ураїнський режисер Олег Сенцов не проситиме президента РФ Володимира Путіна про помилування.

Сенцов не проситиме Путіна про помилування, - сестра

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила сестра політв'язня Наталія Каплан, передає "5 канал".

"Олегу пояснювали, що Путін хоче особистого листа від нього (Сенцова - ред.) про помилування. Але він, звичайно, відмовляється", - розповіла вона.

Також Каплан назвала неправдою те, що прохання про помилування має подати винятково сам ув'язнений.

"В історії російської юриспруденції було багато випадків, коли прохання про помилування писали інші люди, і вони потім були звільнені. Ця відмова говорить про те, що на даний момент немає політичної волі і Путін поки не збирається відпускати Олега. І це дуже сумно", - зазначила вона.

Нагадаємо, Олега Сенцова затримали в окупованому Криму 10 травня 2014 року. У серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за обвинуваченням у нібито створенні на території півострова терористичної організації.

16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. Таким чином Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

8 серпня сестра українського політичного в'язня Олега Сенцова Наталія Каплан розповіла про його важкий стан: "Усе не просто погано, усе катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав листа, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і це він не про звільнення", - написала Н.Каплан на своїй сторінці у Facebook.

Після цього Л.Денісова звернулася до російської колеги Тетяни Москалькової та голови Ради розвитку громадянського суспільства і прав людини при президенті РФ Михайла Федотова з проханням обговорити будь-які умови обміну українського режисера для його порятунку. Український омбудсмен підкреслила, що ситуація з О.Сенцовим вимагає негайного реагування з огляду на погіршення стану його здоров'я через тривале голодування.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики