ЦВК розширила тимчасові рамки призначення виборів в ОТГ

1065 4
ЦВК розширила тимчасові рамки призначення виборів в ОТГ

Центральна виборча комісія внесла зміни до порядку призначення нових і додаткових виборів депутатів в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ), розширивши тимчасові можливості їх призначення.

На засіданні в четвер ЦВК внесла зміни до своїх постанов від 12 лютого 2016 року №32 та від 12 жовтня 2017 року №216, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку ЦВК у Фейсбук.

"Зокрема, Комісія розширила тимчасові можливості призначення перших місцевих виборів. Так, згідно зі змінами, Комісія за наявності відповідних бюджетних асигнувань для організації підготовки та проведення місцевих виборів призначає перші місцеві вибори не пізніше, ніж за 70 днів до дня таких виборів, як правило, на останню неділю квітня, останню неділю жовтня, будь-яку неділю грудня, крім останньої. Як виняток перші місцеві вибори можуть бути призначені на іншу дату", - йдеться в повідомленні.

ЦВК також поінформувала про надходження 16 серпня 12 подань облдержадміністрацій щодо призначення перших місцевих виборів з 6 областей і 1 подання - про призначення додаткових.

"Крім того, Центральна виборча комісія продовжує очікувати надходження найближчим часом низки чергових звернень обласних державних адміністрацій за призначенням як перших місцевих, так і додаткових виборів, про які Комісії повідомили в робочому порядку", - сказано в повідомленні.

Як заявила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна, Центральна виборча комісія продовжує обробку звернень ОДА з метою призначення якомога більшої кількості перших місцевих і додаткових виборів в об'єднаних територіальних громадах, що забезпечить залучення до децентралізації ширшого кола суб'єктів.

ращений ОГА с целью назначения как можно большего количества первых местных и дополнительных выборов в объединенных территориальных громадах, что обеспечит приобщение к децентрализации более широкого круга субъектов.