Цензор.НЕТ

17.08.18 07:53

МЗС України закликає міжнародну спільноту посилити санкції проти РФ через появу нових систем РЕБ на Донбасі

МЗС України закликає міжнародну спільноту посилити санкції проти РФ після виявлення СММ ОБСЄ нових російських систем радіоелектронної боротьби на Донбасі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС України, опублікованому на сторінці відомства у Twitter.

"Зафіксовані СММ ОБСЄ 4 новітні та складні російські системи радіоелектронної боротьби, які перебувають на озброєнні ЗС РФ, є свідченням того, що РФ вчергове вдається до ескалації", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що Україна представить підтверджені СММ ОБСЄ факти появи на Донбасі новітніх російських систем радіоелектронної боротьби міжнародним партнерам на всіх рівнях і майданчиках.

"Санкції проти держави-агресора мають бути посилені", - наголосили в МЗС.

Нагадаємо, у звіті СММ ОБСЄ від 11 серпня з'явилися дані, що безпілотник місії в непідконтрольних уряду районах біля населеного пункту Чорнухине виявив чотири різні системи радіоелектронної боротьби ("Леєр-3" РБ-341В, 1Л269 "Красуха-2", РБ-109A "Билина" та 1 комплекс радіоелектронної боротьби з БПЛА "Репелент-1"). Водночас зазначалося, що вперше зафіксовано наявність усіх чотирьох комплексів. Як зауважили в СЦКК, усі ці комплекси створені в РФ останніми роками, "а СБ-109А "Билина" - взагалі має бути прийнята на озброєння російської армії лише цього року за результатами військових випробувань". У Центрі припустили, що саме необхідні випробування проводяться на території України.

МЗС України закликає міжнародну спільноту посилити санкції проти РФ через появу нових систем РЕБ на Донбасі 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики