Цензор.НЕТ

17.08.18 19:24

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо догхантера Святогора

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, якого підозрюють у закликах до розправи над бездомними тваринами.

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо догхантера Святогора

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прокуратури Києва в Фейсбуці.

У повідомленні зазначається: "Під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №10 слідчим відділом Шевченківського управління поліції ГУНП України в Києві завершено досудове розслідування стосовно 43-річного киянина за фактом вчинення кримінальних злочинів, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 300 КК Україна (виготовлення або поширення творів, що пропагують культ насильства і жорстокості).

Згідно з висновками експертизи, яка проводилася в рамках цього кримінального провадження, публічні виступи та висловлювання згаданої особи кваліфіковані як такі, що пропагують культ насильства і жорстокості щодо безпритульних тварин, заклики до їх убивства і підбурювання інших осіб до вчинення таких дій.

Зараз сторони в кримінальному провадженні ознайомилися з матеріалами досудового слідства. Обвинувальний акт стосовно вказаної особи направлено до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду по суті".

Нагадаємо, Святогор підозрюється в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 300, ч. 3 ст. 300 ("Ввезення, виготовлення або поширення творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію") Кримінального кодексу України.

Раніше Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід догхантеру Святогору.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики