Цензор.НЕТ

18.08.18 09:55

Іловайськ не був стратегічним об'єктом, рішення про штурм ухвалювали окремі керівники із залученням добробатів, - Муженко

Начальник Генштабу ЗС України Віктор Муженко стверджує, що операція щодо Іловайська не була стратегічною, вона була тактичною.

Іловайськ не був стратегічним об'єктом, рішення про штурм ухвалювали окремі керівники із залученням добробатів, - Муженко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив в інтерв'ю ВВС  Україна.

"Це було рішенням певних керівників із залученням поліцейських батальйонів особливого призначення, яких всі називають добровольцями", - зазначив Муженко.

За його словами, Іловайськ в той час не був стратегічним об'єктом або об'єктом, від якого залежав успіх українських військових, а хаотичність операції зі штурму міста була однією з причин тривалого перебування під самим Іловайськом.

Нагадаємо, в кінці серпня 2014 року воїни сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські війська і терористи обстріляли коридор, по якому, згідно з домовленістю, мали виходити українські військові. Нещодавно ГПУ оприлюднила фінальні результати розслідування трагедії. Згідно зі звітом ГПУ, під Іловайськом співвідношення сил України та агресора становило: особовий склад - 1 до 18; бронетехніка - 1 до 16; артилерія - 1 до 15, "Гради" - 1 до 24, а російські окупанти вбили 366 українських воїнів. Ще 429 – було поранено, 300 - потрапили в полон.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики