Цензор.НЕТ

18.08.18 15:20

Лукашенко поміняв прем'єра і кількох міністрів у Радміні Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко оновив керівництво уряду - новим прем'єр-міністром призначено Сергія Румаса, який до тепер очолював Банк розвитку.

Лукашенко поміняв прем'єра і кількох міністрів у Радміні Білорусі

Про це повідомляє видання "БелТА", передає Цензор.НЕТ.

Першим заступником прем'єр-міністра призначено Олександра Турчина. Раніше він керував апаратом Ради міністрів. Ще одним заступником білоруського прем'єра став Ігор Ляшенко. До цього він очолював концерн "Білнафтохім". Володимир Кухарев також призначений заступником прем'єр-міністра. Раніше він обіймав посаду заступника голови Комітету державного контролю. За словами Лукашенка, він відповідатиме за питання будівництва, житлово-комунального господарства і транспорту.

Крім того, заступником прем'єр-міністра призначено Ігоря Петришенка, який до цього був послом Білорусі в Росії. Він буде відповідати за соціальну сферу - охорону здоров'я, освіту, культуру, спорт.

Міністром архітектури та будівництва призначено Дмитра Мікульонка. Міністром промисловості – Павла Утюпіна. Міністром зв'язку та інформатизації призначено Костянтина Шульгана.

Міністерство економіки очолить Дмитро Крутий. Головою Державного військово-промислового комітету призначено Романа Головченка.

На початку поточного тижня президент Білорусі здійснив робочу поїздку в Оршанський район, де провів нараду з комплексного розвитку регіону. На заході він жорстоко розкритикував як місцеву владу, так і керівництво уряду.

За його словами, уряд "пофігістично" ставився до доручень президента.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики