Цензор.НЕТ

19.08.18 13:06

У США розробили пакет санкцій проти "Північного потоку-2", - The Wall Street Journal

Керівництво США підготувало законопроект про санкції, котрі можуть перешкодити завершити будівництво газопроводу "Північний потік-2" між Росією і Німеччиною.

У США розробили пакет санкцій проти "Північного потоку-2", - The Wall Street Journal

Про це повідомляє видання The Wall Street Journal із посиланням на чинних і колишніх американських чиновників, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що обмеження можуть ввести протягом декількох тижнів щодо компаній, що беруть участь у будівництві газопроводу, або ж банків та інших фірм, які фінансують "Північний потік-2".

Американська сторона вважає, що новий трубопровід посилить і без того високу залежність Європи від російського газу, зміцнивши "політичний важіль Кремля" і істотно збільшивши його доходи.

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що Путін і канцлер Німеччини Ангела Меркель на зустрічі, що відбулася 18 серпня, погодилися, що проект "Північний потік-2" потрібно захистити від нападок з боку третіх країн.

"Північний потік-2" - проект газопроводу з РФ у ФРН в обхід України через Балтійське море. 51% акцій належить Газпрому. РФ хоче побудувати дві нитки газопроводу потужністю до 55 млрд кубометрів газу на рік. Вартість проекту - € 9,5 млрд. Очікується, що газопровід запустять до кінця 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики