Цензор.НЕТ

19.08.18 17:30

Луценко через ЗМІ запобігає дзвінкам президента з дорученнями, - Безсмертний

Генпрокурор Юрій Луценко оголошує деякі свої дії в ЗМІ, щоб не отримувати додаткових вказівок від Президента.

Луценко через ЗМІ запобігає дзвінкам президента з дорученнями, - Безсмертний

Таку версію виступів генпрокурора перед пресою озвучив в інтерв'ю LIGA.net колишній соратник генпрокурора по партії "Третя республіка", український політик Роман Безсмертний, інформує Цензор.НЕТ.

"Мені зрозуміло, чому Луценко виходить до преси і розповідає про деякі свої кроки. Якщо він цього не зробить, то отримає дзвінок (від Президента. - Ред). Він запобігає зайвим вказівкам", - каже Безсмертний.

За його словами, у владних кабінетах відбуваються неналежні речі. "Я був у цих кабінетах і знаю, яка доля чекає їхніх власників. Все, що там відбувається, не варте життя. В Україні генпрокурор має бути генеральним прокурором (інтонаційно виділяє "генеральним". - Ред), депутат - депутатом тощо".

Безсмертний розповідає, що він просив Юрія Луценка не йти у владу відразу після Революції Гідності, а почекати кілька місяців. За версією екс-посла України, генпрокурор міг стати народним героєм. "Казав йому, щоб потерпів три місяці і його портрет носитимуть вулицями міст. Але він мене не почув", - сказав Безсмертний.

Незважаючи на це, політики підтримують дружні зв'язки, але не поділяють погляди один одного щодо потреби входження в команду Порошенка. "Ми ведемо з ними нормальні розмови. Ніхто не кається. Кожен залишається на своїх позиціях. Вони бачать свою відданість Україні в одному, а я - в іншому", - запевняє Безсмертний.

Водночас Безсмертний вважає, що Юрій Луценко і їхній загальний товариш Олександр Третьяков залишаться в політиці після наступних виборів: "Один і другий переживали такі речі в житті, що знають, як поводитися і що говорити".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики