Після оприлюднення рівня зарплат членів Вищої кваліфкомісії суддів, їх грабували вже сім разів, - глава ВККС Козьяков

9343 148
Після оприлюднення рівня зарплат членів Вищої кваліфкомісії суддів, їх грабували вже сім разів, - глава ВККС Козьяков

Голова комісії зазначив, що висока заробітна плата членів кваліфікаційної комісії притягує злочинців.

Після того, як розмір заробітної плати членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів став загальновідомим, їх обкрадали вже сім разів. Про це повідомив журналістам голова ВККС Сергій Козьяков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Оприлюднення заробітних плат членів ВККС відбулося 8 березня минулого року. І вже є сім випадків посягання на майно і гроші членів ВККС, у тому числі з проникненням в їхні оселі", - сказав Козьяков.

У зв'язку з цим він додав, що зараз відбувається другий конкурс у Верховний суд, і очікується конкурс в Антикорупційний суд: "І якщо такі делікатні речі безпосередньо потраплять у ФСБ РФ, то над цим слід задуматися".

Голова ВККС пояснив, що йдеться не тільки про майновий стан, а й про інформацію щодо перетину суддею кордону, де саме він перебуває за кордоном, і інші дані особистого характеру.

Зазначимо, зараз зарплата суддів-членів ВККС становить близько 250 тис. грн.

Топ коментарі
+68 буков
Так помогите им, спасите от грабителей, урежьте зарплату с объявлением в сми. После обнародования уровня зарплат членов Высшей квалифкомиссии судей, их грабили уже семь раз, - глава ВККС Козьяков - Цензор.НЕТ 3592
показати весь коментар
20.08.2018 15:56
+56 Николай М
После обнародования уровня зарплат членов Высшей квалифкомиссии судей, их грабили уже семь раз, - глава ВККС Козьяков - Цензор.НЕТ 2107 начинаю рыдать ...
показати весь коментар
20.08.2018 15:54
+41 nbjkm
платите банде в мантиях минималку - В ЧЕМ ПРОБЛЕМА? ПУСКАЙ МЕНЬШЕ ЖРУТ
показати весь коментар
20.08.2018 15:57