Цензор.НЕТ

20.08.18 18:25

У новому навчальному році в школи підуть 448 тисяч першокласників, - Міносвіти

У 2018/2019 навчальному році до перших класів в Україні підуть понад 448 тисяч учнів, які навчатимуться за новими освітніми стандартами.

У новому навчальному році в школи підуть 448 тисяч першокласників, - Міносвіти

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у відповіді Міністерства освіти і науки на запит Укрінформу.

"За інформацією місцевих органів управління освітою, в перші класи зараховано понад 448 тис. учнів, із них у сільській місцевості - 145 024 тис. (32,3%)", - йдеться в повідомленні.

У 2017 році кількість першокласників в Україні становить 408 тис. осіб.

У міністерстві також повідомили, що оскільки цього року 1 вересня припадає на вихідний день - суботу, школи мають самі вирішити, коли саме проводити Свято першого дзвоника - 1 чи 3 вересня.

"Структура навчального року, тривалість навчального тижня, дня, занять, відпочинку між ними, інші форми організації освітнього процесу встановлюються установою загальної середньої освіти в межах часу, передбаченого освітньою програмою. Оскільки питання організації освітнього процесу в установі загальної середньої освіти належать до виключної компетенції установи освіти, рішення про проведення Свята першого дзвоника приймає установа освіти. Отже, таке свято може бути проведене як 1 вересня, так і 3 вересня", - йдеться у відповіді.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики