Цензор.НЕТ

21.08.18 00:08

Смерть українського парапланериста в Македонії настала внаслідок розриву аорти, - МЗС

У Міністерстві закордонних справ повідомили, що тіло загиблого внаслідок нещасного випадку в Македонії українського парапланериста доставлять на батьківщину 22 серпня.

Смерть українського парапланериста в Македонії настала внаслідок розриву аорти, - МЗС

Про це в коментарі УНІАН повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев, передає Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що 17 серпня український спортсмен разом з іншими парапланеристами з України здійснювали політ в районі македонського міста Крушево. Загалом в українську групу входило близько 20 осіб. "В цей же час в цій місцевості проходили змагання з парапланеризму British Open, які зібрали значну кількість учасників", - додав дипломат.

Погорельцев підтвердив, що "внаслідок подвійного зіткнення в небі громадянина України з громадянином Великої Британії обидва учасники інциденту загинули". "Громадянину України вдалося відкрити резервний парашут, проте бригада медиків, яка прибула на місце приземлення, констатувала смерть спортсмена. Причина смерті - розрив аорти", - повідомив дипломат. Також він сказав, що в Македонії перебувають родичі загиблого - дочка і дружина, які займаються питаннями доставки тіла на батьківщину. Погорельцев додав, що за фактом загибелі парапланеристів прокуратурою міста Прилеп порушено кримінальну справу.

У суботу, 18 серпня, тимчасовий повірений у справах України в Республіці Македонія був присутній під час допиту прокурором міста Прилеп родичів загиблого українця. "Рідні загиблого відмовляються від будь-яких претензій у зв'язку з трагічним інцидентом. Тіло загиблого планується відправити в Україну авіатранспортом орієнтовно в середу, 22 серпня. Співробітники Посольства оформили відповідні документи, надано сприяння в репатріації тіла", - повідомив Погорельцев.

Нагадаємо, 17 серпня в Македонії, перед фінальним змаганням British Open в місті Крушево, внаслідок зіткнення в повітрі загинули парапланеристи з України і Великої Британії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики