Цензор.НЕТ

21.08.18 23:09

Суд розгляне апеляції прокурорів на закриття справи мера Харкова Кернеса

До Апеляційного суду Полтавської області надійшли матеріали кримінального провадження за обвинуваченням мера Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців.

Суд розгляне апеляції прокурорів на закриття справи мера Харкова Кернеса

За повідомленням прес-служби Апеляційного суду Полтавської області, 21 серпня 2018 року прийшли матеріали кримінального провадження за обвинуваченням Кернеса Г.А. за частинами другою і третьою статті 27 (види співучасників), частиною другою статті 146 (катування), частиною другою статті 127 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), частиною першою статті 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України і Блиннікова В.Д. і Сміцького Є.М. за частиною другою статті 146 (катування), частиною другою статті 127 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), частиною першою статті 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України за апеляційними скаргами прокурорів відділів Генеральної прокуратури України, які брали участь у розгляді кримінального провадження в суді першої інстанції, представника потерпілих - адвоката Зелькіна Т.Є. і потерпілого Ряполова С.А. на постанову Київського районного суду м.Полтави від 10 серпня 2018 року, інформує Цензор.НЕТ.

Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи визначено склад колегії суддів: Володимир Костенко (суддя), Ліліана Нізельковська, Василь Маличенко.

Нагадаємо, Київський районний суд Полтави закрив кримінальне провадження у справі мера Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Блиннікова і Євгена Сміцького, яких звинувачували в тортурах активістів Майдану в 2014 році. Суддя пояснив, що рішення було прийнято після того, як прокурори сім разів поспіль не з'явилися в суд.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики