Цензор.НЕТ

22.08.18 12:21

Обслуговування держборгу обходиться Україні в 130 млрд грн щорічно, - Гройсман

Обслуговування державного боргу обходиться Україні в 130 млрд грн щорічно, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Обслуговування держборгу обходиться Україні в 130 млрд грн щорічно, - Гройсман

"Ми тільки на обслуговування витрачаємо 130 млрд грн щорічно. Тільки обслуговування за відсотками. Ми за такі періоди повинні 30 млрд грн повернути", - сказав прем'єр-міністр у ході обговорення оновленої Стратегії обслуговування державного боргу на урядовому засіданні в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У нас є непогана динаміка, щоб у середньостроковій і довгостроковій перспективі цей борг мінімізувати", - додав він.

Як зауважив прем'єр-міністр, крім зазначеного документа, уряд також має намір розглянути в середу питання про державний реєстр надання субсидій.

Рівень прямого державного боргу України до валового внутрішнього продукту (ВВП) до теперішнього часу знизився до 60%, повідомила виконувачка обов'язків міністра фінансів Оксана Маркарова.

"Державний борг до ВВП знизився до 61,5% на кінець 2017 року, ми бачимо зараз зниження вже до більш здорового рівня - 60% ВВП", - сказала вона під час засідання Кабінету міністрів у середу.

"Наша стратегія і цілі дуже амбітні: до кінця цього року досягти 60%, наступного року - 52% і до кінця 2020 року - мати борг не більше 49% ВВП. Це більш амбітна мета ніж та, яку ми ставили раніше", - заявила, представляючи оновлену програму, в.о.міністра фінансів Оксана Маркарова.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики