Цензор.НЕТ

22.08.18 18:45

Клімкін зустрінеться з Маасом - говоритимуть про Росію: "Є теми, які треба проговорити дуже детально"

Міністри закордонних справ України та Німеччини Павло Клімкін і Хайко Маас незабаром зустрінуться для детального обговорення низки актуальних питань.

Клімкін зустрінеться з Маасом - говоритимуть про Росію: "Є теми, які треба проговорити дуже детально"

Про це він заявив під час спілкування з журналістами в середу, 22 серпня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланнями на Укрінформ.

"Ми домовилися найближчим часом зустрітися (з Х.Маасом - Ред.), оскільки є теми, які треба проговорити дуже детально", - сказав Клімкін.

Він зазначив, що під час нещодавніх телефонних переговорів із німецьким колегою вони не обговорювали політичних питань.

"Ми детально проговорили питання безпеки, ми обмінялися думками, де ми перебуваємо щодо миротворчої місії. Оскільки ми з Куртом (Волкером) погодили спільну послідовність як це може виглядати, ми також узгодили послідовність якраз із німецькими і французькими друзями, і зараз ми говоримо , яким чином можна дуже активно, з явним поштовхом просувати її в переговорах з Росією", - зазначив Клімкін.

У цьому контексті він нагадав, що російська сторона постійно наголошує, що спочатку має бути виконана політична частина Мінських угод, а потім все інше, причому "політика за російським зразком".

За словами Клімкіна, всі прекрасно розуміють, що це викривлена ​​послідовність, яка не може бути реалізована "ні політично, ні емоційно, ніяк".

Також Клімкін констатував, що незважаючи на це Росія почала гру перед нашими виборами.

"Вона буде, звичайно, піднімати хвилю емоцій", - спрогнозував Клімкін.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики