Україна може розраховувати на підтримку Франції, - Макрон привітав українців з Днем Незалежності

1329 25
Україна може розраховувати на підтримку Франції, - Макрон привітав українців з Днем Незалежності

Президент Франції привітав український народ з річницею Незалежності і побажав процвітання і миру.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Порошенка.

"Франція залишається пліч-о-пліч з Україною в пошуках сталого рішення конфлікту, який лютує на Сході вашої країни. Наша підтримка України є постійною через залучення Франції до "Нормандського формату". Хочу підтвердити Вам прихильність Франції, як і Європейського Союзу, суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах", - йдеться у вітальному листі.

"Франція не визнає незаконної анексії Криму з боку Росії і вважає силовий перегляд кордонів таким, що суперечить міжнародному праву", - зазначив Макрон.

Президент Франції також зауважив, що Україна показала сміливість і стійкість, вибравши шлях амбітних реформ, перші результати яких варто привітати. За його словами, повне виконання Угоди про асоціацію з ЄС має продемонструвати налаштованість України на успішне завершення цього реформаторського пориву.

"Ви можете розраховувати на підтримку з боку Франції, щоб допомогти вам у реалізації цієї вимогливої ​​програми реформ і супроводжувати Україну на шляху поглиблення її партнерства з Європейським Союзом", - зазначив Макрон.

Топ коментарі
+12 Анатолій Звєрєв
Мутный тип - и Украину поддерживает, и с хуйлом дружит..
показати весь коментар
22.08.2018 22:24
+5 Владимир Д 93e0c8ca
После последних событий вообще не верю в искренность этого жабоеда. Репутация зарабатывается очень долго, а испортить её можно в один миг. Макрон не успел и репутацию толком заработать, как опустился ниже плинтуса после встреч с кремлевским окурком. Теперь не отмоется до конца жизни, это как клеймо. Україна може розраховувати на підтримку Франції, - Макрон привітав українців з Днем Незалежності - Цензор.НЕТ 1292
показати весь коментар
22.08.2018 22:48
+5 укропбандерівець
Та ми вже давно це зрозуміли. Будапештський меморандум просто супер!
показати весь коментар
22.08.2018 23:15