Цензор.НЕТ

23.08.18 09:02

Україна святкує День Державного Прапора

Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора.

Україна святкує День Державного Прапора

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Це свято було засновано Указом другого президента України Леоніда Кучми "Про День Державного Прапора України" від 23 серпня 2004 року № 987/2004. Як сказано в документі, офіційне свято встановлено з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

У 2009 році третій Президент України Віктор Ющенко вніс зміни до цього указу, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

"Державний Прапор України – священний оберіг, символ єдності та непереможності нашого народу", - написав Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

Україна святкує День Державного Прапора 01

Також з Днем Державного Прапора України співвітчизників привітав і прем'є-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

"Синьо-жовтий прапор - символ слави і сили. Символ нашої єдності. Нехай український стяг повсякчас піднімається в усіх куточках рідної країни - на знак торжества і перемог.

Щиро вітаю співвітчизників з Днем Державного Прапора України!", - написав прем'єр.

Україна святкує День Державного Прапора 02

У свою чергу, командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв у своєму привітанні з нагоди святкування Дня Державного прапора України зазначив, що за останні роки цей символ української держави став справжнім уособленням мужності українського народу, його прагнення до свободи і незалежності рідної землі.

"Дорогі бойові друзі! Шановні українці! Сьогодні ми, військовослужбовці та всі, хто входить до складу Об’єднаних сил, разом з усією Україною відзначаємо День Державного прапора України.

За останні роки цей символ Української держави став справжнім уособленням мужності нашого народу, його прагнення до волі і незалежності рідної землі", - написав він.

Також Наєв підкреслив, що прапор, під яким тисячі українських синів і доньок борються у запеклій битві проти російської агресії, сьогодні добре відомий у всьому світі.
Під Державним прапором України Об’єднані сили ведуть щоденну боротьбу із російськими окупантами на сході країни, бережуть мир та спокій жителів сіл та міст на підконтрольній Україні території Донбасу та Луганщини. Роблять усе можливе, щоб повернути країні її цілісність та соборність".

"Наш синьо-жовтий стяг сьогодні гордо майорить, уособлюючи реальні героїчні подвиги та звершення українських громадян. Зі святом Вас! Разом переможемо! Слава Україні!", - додав він.

Україна святкує День Державного Прапора 03

З Днем Державного Прапора України привітав українців і Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

"Дорогі друзі! Щиро вітаю з Днем Державного Прапора України! Державний Прапор – це не просто Державний символ України, це уособлення духу українського народу, що протягом віків боровся за єдину незалежну державу", - йдеться в привітанні Турчинова

"Сьогодні на передовій воїни, гідні пам’яті поколінь своїх предків, що виборювали Україну, з гідністю несуть прапор нашої держави. З ним кращі сини і доньки України ідуть у бій з ворогом, крок за кроком наближаючи перемогу над агресором. Впевнений, що наш Прапор - уособлення безхмарного неба і стиглої ниви – замайорить над звільненими від окупантів Донбасом і Кримом! Давайте частіше і не лише у цей день піднімати синьо-жовтий стяг нашої волі і єдності над своїми оселями. Повага до державних символів – це повага до Держави, народу та національних традицій, це свідчення громадянської зрілості та розуміння того, що без наших власних зусиль зміни та перемоги не відбудуться. Нехай Господь береже нашу Україну і кожного з вас! Зі святом!" - резюмував Турчинов.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики