Цензор.НЕТ

23.08.18 09:42

США завжди стоятимуть поряд з Україною, - Трамп привітав Порошенка і весь український народ із Днем Незалежності

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп надіслав вітання з нагоди Дня Незалежності України на адресу Президента Петра Порошенка.

США завжди стоятимуть поряд з Україною, - Трамп привітав Порошенка і весь український народ із Днем Незалежності

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента України Петра Порошенка.

"Від імені народу Америки я хочу привітати Вас і народ України з 27-ю річницею вашої незалежності, яку ви відзначатиме 24 серпня", - йдеться у посланні.

"Народу України є чим пишатися: упродовж чотирьох років Україна мужньо протидіє російській агресії і є благословенною яскравим громадянським суспільством, зростаючою економікою та Збройними Силами, які є потужними як ніколи раніше", - зазначив Дональд Трамп.

Президент США наголосив: "Пам’ятайте, будь ласка, що Сполучені Штати завжди стоятимуть поряд з Україною, в той час, коли вона захищає свій суверенітет та територіальну цілісність в межах міжнародно визнаних кордонів".

У посланні також зазначається, що уряд Сполучених Штатів продовжуватиме працювати з Україною і підтримуватиме зусилля у зміцненні демократичних інституцій, розбудові верховенства права, боротьбі з корупцією та стимулюванні економічного зростання.

Президент США побажав Україні мирного, благополучного та успішного року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики