Цензор.НЕТ

23.08.18 11:22

Слободян спростував брехню окупантів про рекордну кількість туристів з материкової України в Криму: "В Росії рахують лише для картинки"

У Державній прикордонній службі України спростовують неправдиву інформацію російських окупантів і пропагандистів про те, що в 2018 році в Крим приїхала рекордна кількість туристів з материкової України: 830 тисяч осіб.

Про це повідомляє ЦензорНЕТ із посиланням на Крим. Реалії.

Раніше російський пропагандистський телеканал RT 21 серпня з посиланням на окупаційну адміністрацію в Криму повідомив, що в 2018 році на півострів приїхала рекордна кількість туристів з материкової України: 830 тисяч осіб.

Слободян спростував брехню окупантів про рекордну кількість туристів з материкової України в Криму: В Росії рахують лише для картинки 01

Про це повідомили й інші російські пропагандистські ЗМІ.

Слободян спростував брехню окупантів про рекордну кількість туристів з материкової України в Криму: В Росії рахують лише для картинки 02

Новини в ЗМІ Росії про українських туристів прокоментував прес-секретар Державної прикордонної служби України Олег Слободян. За його словами, цифра у 830 тисяч не є правдивою.

"Окупанти заявляють, що "точно 830 тисяч українців уже відпочили на початок серпня цього року". А ось статистика показує інше: станом на 20 серпня з початку 2018 року адмінмежу в напрямку окупованої території перетнули близько 780 тисяч. Тобто інформація, що в Крим цього року встигли заїхати 830 тисяч українців - вже не відповідає дійсності", - зазначив Слободян.

Крім того, пояснює Слободян, "в Росії рахують лише для картинки".

"Вважають всіх, хто перетинає адмінмежу, - туристами. Значить, і ті, хто спочатку просто з'їздив на материкову Україну з Криму, а потім повернувся, - теж "турист", відвіз знайомих до родичів в Крим, - теж "турист", відвідав літніх батьків - "турист", - зазначив він.

Прес-секретар Держприкордонслужби нагадав, що значна кількість українців, які проживають на окупованому півострові, мали отримати незаконні так звані "кримські паспорти Росії". Ці громадяни також періодично перетинають адмінмежу. За словами Слободяна, на тимчасово окупованій території вони показують "паспорт Криму", а на материковій частині вже документ громадянина України.

"І ці люди також повертаються додому - як результат, їх теж вважають "туристами". Таким чином, протягом року - до Криму у них прямують тільки "туристи". Ну, періодично ще й "диверсанти". Висновок один: для позитивної картинки окупанти роблять все можливе, а ось брехати у них виходить найкраще", - зазначив Олег Слободян.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики