Цензор.НЕТ

23.08.18 13:01

"Щиро радіємо вашим успіхам", - лідер КНР Сі Цзіньпін привітав Україну з Днем Незалежності та побажав державі процвітання та могутності

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін привітав Президента України Петра Порошенка й український народ з 27-ю річницею Незалежності України.

"Щиро радіємо вашим успіхам", - лідер КНР Сі Цзіньпін привітав Україну з Днем Незалежності та побажав державі процвітання та могутності

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента.

"Під вашим керівництвом упродовж останніх років в Україні спостерігається помітна тенденція до економічного зростання, безперервно підвищується рівень життя народу, із кожним днем зміцнюється положення і вплив України на міжнародній арені. Ми як ваші добрі друзі щиро радіємо вашим успіхам", - зазначається у вітанні.

Голова КНР підкреслив, що надає великого значення розвитку китайсько-українських відносин.

"Минулого року на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі ми провели важливу зустріч, під час якої було досягнуто широких домовленостей. Я готовий разом із вами докладати спільних зусиль для поглиблення співпраці в рамках спільної побудови ініціативи "Один пояс, один шлях", що дозволить китайсько-українським відносинам стратегічного партнерства досягти нового, більш високого рівня, на благо наших двох країн та наших народів", - зазначається у вітанні.

Також Сі Цзіньпін побажав Україні процвітання та могутності, українському народові - щастя і благополуччя, главі держави - міцного здоров'я та успіхів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики