Цензор.НЕТ

23.08.18 17:24

Екологи Маріуполя відзначають значне зниження викидів на "Азовсталі"

Маріупольські екологічні активісти констатують значне зниження викидів в атмосферу киснево-конверторним цехом (ККЦ) металургійного комбінату "Азовсталь" (Маріуполь Донецької обл.), що входить до групи "Метінвест".

Екологи Маріуполя відзначають значне зниження викидів на "Азовсталі"

"Перебуваємо на "Азовсталі ". Чистота і краса над ККЦ! Чого б це?" - написав на своїй сторінці в Facebook голова комісії Маріупольської міськради з питань соціального захисту, охорони здоров'я та екології Максим Бородін, проілюструвавши пост фото з чистим повітрям над ККЦ , передає Цензор.НЕТ.

Раніше екологи вказували на значні забруднення від роботи конвертера №2 "Азовсталі".

При цьому в прес-релізі "Метінвесту" зазначається, що на "Азовсталі" буде побудована сучасна аспіраційна установка міксерного відділення конвертерного цеху - 13 серпня під час громадських слухань проект представили маріупольській громаді. Нова система аспірації дасть змогу знизити вміст пилу в очищеному повітрі до 20 мг/куб. м, що вдвічі краще за європейські екологічні стандарти.

Реконструкція аспіраційних установок міксерного відділення реалізується в рамках програми охорони та оздоровлення навколишнього середовища Маріуполя на 2012-2020 роки і є важливим етапом екологічної модернізації конвертерного цеху.

Старе очисне обладнання замінять на сучасні циклони і рукавні фільтри з імпульсною регенерацією. Нова технологія дозволить у два етапи відсіяти пил великої і дрібної фракції. Старт будівельних робіт заплановано на 2019 рік.

"Ми провели громадські слухання в рамках передбаченої законодавством процедури. Проект реконструкції аспірації міксерного відділення загалом спрямований на поліпшення екологічних показників конвертерного цеху і позитивно вплине на екологічну ситуацію в Маріуполі. Наша компанія під ключ надає послугу супроводу оцінки впливу на навколишнє середовище, розробляє звіт і контролює всі етапи проходження процедури", - зазначив генеральний директор Центру екології і розвитку нових технологій Владислав Антипов, якого цитує прес-служба.

Підприємство входить до групи "Метінвест", основними акціонерами якої є група "СКМ" (71,24%) і "Смарт-холдинг" (23,76%), які спільно керують компанією.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики