Цензор.НЕТ

23.08.18 18:41

У Кракові розгорнули величезний прапор України. ФОТОрепортаж

Українці, які живуть у місті влаштували флеш-моб з нагоди Дня Державного Прапора.

У Кракові розгорнули величезний прапор України. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Портал для українців у Кракові. Захід організувало Генеральне консульство України в Кракові. Саме на його території піднімали величезний прапор.

У Кракові розгорнули величезний прапор України 01

"Прапор для українців, як і для будь-яких свідомих громадян, патріотів своєї країни, є символом незалежності, символом патріотизму, в хорошому сенсі націоналізму. Прапор, який ми підняли сьогодні - це найбільший прапор, що коли-небудь майорів над Краковом", - сказав віце-консул Максим Музичко.

У святі взяли участь близько 50 осіб - громадяни України, які постійно мешкають у Польщі, і етнічні українці, які народилися вже за межами нашої країни.

У Кракові розгорнули величезний прапор України 02

У Кракові розгорнули величезний прапор України 03

У Кракові розгорнули величезний прапор України 04

"Нам важливо, щоб наші громадяни, перебуваючи на території іноземної держави, не забували про свою ідентичністю, самобутність, культуру, несли свою історію, наші традиції, культурні цінності. І показували їх нашим іноземним партнерам, зокрема, полякам. Ось чому для нас таке важливе це свято", - підкреслив Максим Музичко.

Нагадаємо, 23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. Це свято було засновано Указом другого президента України Леоніда Кучми від 23 серпня 2004 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики