Цензор.НЕТ

24.08.18 14:32

Російський слідком відкрив справу проти "Правого сектора". Яроша погрожують оголосити в міжнародний розшук

Слідчий комітет Російської Федерації порушив справу щодо "Правого сектора" за підозрою в намірі ліквідувати чиновників РФ, а також пригрозив нардепу Дмитру Ярошу міжнародним розшуком.

Російський слідком відкрив справу проти "Правого сектора". Яроша погрожують оголосити в міжнародний розшук

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Слідкому.

Повідомляється, що в Росії відкрили справу за публікацію так званого "вироку Центрального національного суду "Правого сектора", в якому нібито дали вказівку всім членам організації ліквідувати 50 співробітників російської судової та правоохоронної системи за тюремне ув'язнення Олександра Костенка.

Також повідомляється, що російська сторона кваліфікувала цей "вирок" як підготовку до замахів і посягання на життя осіб, які здійснюють правосуддя і попереднє розслідування, і співробітників правоохоронних органів.

"Найближчим часом слідством  будуть винесені постанови про притягнення Яроша, Тарасенка, Стемпицького, Воронова, Биковницького, Малиновської, Нетканова і Максименка як обвинувачуваних, а також вирішено питання про оголошення їх у міжнародний розшук і обрання їм запобіжного заходу у вигляді взяття під варту", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики