Цензор.НЕТ

25.08.18 09:09

Антиімперські й антивоєнні пікети на підтримку України відбулись у Санкт-Петербурзі

На Невському проспекті в Санкт-Петербурзі близько 15 активістів вийшли на поодинокі пікети, щоб привітати Україну з Днем Незалежності.

Антиімперські й антивоєнні пікети на підтримку України відбулись у Санкт-Петербурзі

Про це повідомляє "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ.

За словами організатора пікетів, активістки Петербурзького демократичного руху "Солідарність" Ольги Смирнової, акція має одночасно антивоєнний і антиімперський характер. Учасники нагадали про трагічні події 4-річної давності, про Іловайський котел, в якому загинули сотні українських військових, йдеться в повідомленні.

"Лише за умови каяття російського суспільства в розв’язанні війни в Україні у наступних поколінь росіян і українців з’явиться можливість налагодити дружні відносини", - вважає Ольга Смирнова.

Активісти засудили російську анексію Криму і військове вторгнення на Донбас, а переговори з приводу звільнення українських політв'язнів учасники пікетів назвали "цинічними торгами". Активісти збирали на Невському проспекті підписи під вітальними листівками, щоб потім передати їх у консульство України.

Повідомляється, що деякі перехожі реагували на пікети агресивно. Сталися два напади на активістів. Затримано двох осіб, зокрема одиного нападника і одиного активіста "Солідарності".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики