Цензор.НЕТ

27.08.18 14:03

Розробка високоточного ракетного озброєння та підвищення грошового забезпечення військовослужбовців - пріоритети оборонного бюджету, - Турчинов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів нараду щодо формування оборонного бюджету України на 2019 рік.

турчинов

У нараді взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, в.о. Міністра фінансів України Оксана Маркарова, Міністр оборони України Степан Полторак, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, керівники всіх силових структур та відомств, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

Секретар РНБО України повідомив, що згідно з прогнозом Кабінету Міністрів України, ВВП на 2019 рік становитиме 3946 млрд гривень, "тому фінансування сектору безпеки і оборони України, яке має бути не менш ніж 5% від ВВП, становитиме близько 200 млрд грн".

"Дохідна частина оборонного бюджету має формуватися винятково з реальних обґрунтованих надходжень", - наголосив він.

За словами О. Турчинова, серед пріоритетних напрямів фінансування на наступний рік заплановано, зокрема, розробку та закупівлю сучасного високоточного ракетного озброєння (ракетних систем і комплексів, зокрема, і крилатих ракет), артилерійського озброєння, бронетанкової техніки, високоточних засобів ураження, боєприпасів та продуктів спеціальної хімії, посилення системи протиповітряної оборони держави та можливостей авіації Повітряних сил ЗСУ; реалізацію державної політики в сфері кібербезпеки, виконання заходів з розвитку та модернізації спецзв’язку та захисту інформації; сучасне облаштування дослідно-випробувальних полігонів для проведення випробувань ракет, боєприпасів тощо.

"Одним з важливих пріоритетних завдань оборонного бюджету є реалізація соціальних гарантій військовослужбовців, насамперед підвищення їхнього грошового забезпечення, що необхідно для збереження професійного ядра Збройних сил України, Національної гвардії України та інших силових структур", - підкреслив Секретар РНБО України, додавши, що після завершення формування оборонного бюджету його буде затверджено на засіданні РНБО України та передано до Кабінету Міністрів України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики