Цензор.НЕТ

27.08.18 21:51

В Армянську стався викид невідомої речовини, - окупаційна влада

У місто поспіхом виїхала група експертів: вони мають з'ясувати, що саме потрапило в повітря.

В Армянську стався викид невідомої речовини, - окупаційна влада

В окупаційній адміністрації Криму заявили, що в Армянську стався викид невідомої хімічної речовини. Про це повідомив так званий "віце-прем'єр" Криму Ігор Михайличенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости.

"У місті Армянську стався викид в атмосферу речовини невідомого походження. На металевих предметах, дахах будинків, листі дерев утворився маслянистий наліт, що має жовтуватий відтінок", - сказав журналістам Михайличенко.

В Армянськ екстрено виїхала група фахівців так званого Міністерства екології та природних ресурсів Криму, що перебуває під контролем окупаційної влади. Їх супроводжують співробітники "міжрегіонального управління Росспоживнагляду" та представники так званої прокуратури Криму.

"Зроблено забір необхідних проб для проведення відповідних досліджень. Природу походження речовини поки не визначено. Чекаємо результатів досліджень. Про те, що за речовина і яка природа її походження, можна буде говорити тільки після отримання результатів досліджень", - сказав Михайличенко.

Очікується, що результати експертизи будуть отримані найближчими днями.

Нагадаємо, раніше жителі окупованого Росією Армянська повідомили, що металеві предмети в їхніх будинках і квартирах за ніч вкрилися липкою іржею. За словами місцевих жителів, іржа вкрила їхні ключі від будинків, решітки радіаторів в автомобілях і будівельні інструменти на балконах.

Крім того, в Джанкої мешканці повідомляли про смог, а в Красноперекопську скаржилися на мряку і різкий запах сірки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики