Цензор.НЕТ

28.08.18 12:27

Велика Британія після Brexit не послабить санкції проти Росії, - посол Галібаренко

Британія не збереже автоматично європейські санкції щодо Росії після Brexit, але вона розробила своє санкційне законодавство, яке охоплює всі нині чинні санкції і передбачає можливість їх розширення.

Велика Британія після Brexit не послабить санкції проти Росії, - посол Галібаренко

Про це заявила посол України у Великій Британії Наталя Галібаренко на засіданні прес-клубу в рамках XIII наради послів у МЗС, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Автоматично санкції для Британії не будуть діяти, тому Британія розробила своє санкційне законодавство. Воно вже готове і навіть внесене в парламент. Варіант такий, що воно буде ухвалюватися після виходу (Британії з ЄС. - Ред.)", - сказала Галібаренко.

Вона додала, що позитивним у цьому законодавстві, на її думку, є його простота.

"Британці заклали дуже просту логіку - інкорпорувати в санкційний режим усі ті санкції, які зараз діють у рамках міжнародних організацій, членом яких була Велика Британія і які вона підтримувала, тобто і на рівні ООН, і на рівні ЄС", - пояснила посол.

Ще одним позитивним моментом Галібаренко вважає те, що в новому санкційному законодавстві Велика Британія передбачила можливість для уряду розширювати списки як фізичних, так і юридичних осіб "без благословення парламенту".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики