Цензор.НЕТ

30.08.18 11:51

Нацрада оголосила попередження каналу NewsОne "за пропаганду держави-агресора" в сюжеті про Сирію, - Костинський

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 29 серпня винесла санкцію у вигляді попередження телеканалу NewsОne.

Нацрада оголосила попередження каналу NewsОne "за пропаганду держави-агресора" в сюжеті про Сирію, - Костинський

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook повідомив член ради Сергій Костинський.

За його словами, телеканал порушив вимоги закону "Про телебачення і радіомовлення", який забороняє транслювати передачі, виготовлені за період незалежності України, що містять популяризацію або пропаганду "органів держави-агресора".

Під санкцію канал потрапив через випуск передачі "Світова політика з Олегом Волошиним", присвяченій війні в Сирії.

Костинський наводить цитату ведучого, який у такий спосіб прокоментував відео з демонстрацією роботи військово-повітряних сил держави-агресора:

"...естественно, умные зрители и так понимают, почему подобные кадры не показывают на украинском телевидении.

Думаю, МНОГИЕ ДИСКУССИИ ВОКРУГ ПЕРСПЕКТИВ УРЕГУЛИРОВАНИЯ СИТУАЦИИ НА ДОНБАССЕ БЫЛИ БЫ ЗДОРОВЕЕ И С БОЛЬШИМ РАЦИОНАЛЬНЫМ ЗЕРНОМ И ОСОЗНАНИЕМ, ЧТО УКРАИНА РЕАЛЬНО МОЖЕТ, А ЧЕГО УКРАИНА РЕАЛЬНО НЕ МОЖЕТ добиться в этой ситуации, если бы подобные кадры участия российской авиации в кампании Сирии регулярно бывали бы на украинском телевидении.

Потому что это... нравится это - не нравится..., НО ЭТО ЕСТЬ МОЩЬ. Это нельзя... это невозможно отрицать".

Член Нацради ТРМ зазначив, що програму вже зняли з ефіру, а також написав: "Гадаю, цілком зрозуміло з цього тексту, що саме мав на увазі Олег Волошин стосовно спроможності української держави захистити свій державний суверенітет в умовах фактичної війни, яку Російська Федерація розв'язала проти України".

Костинський також додав, що перевірку проведено через звернення до Національної ради Служби безпеки України, народних депутатів України Ірини Геращенко та Ірини Фріз.

Подивитися обговорення цього питання на засіданні Національної ради можна тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики