Цензор.НЕТ

30.08.18 13:32

Помер відомий російський мафіозі та співак, прихильник окупації України Йосип Кобзон

У четвер, 30 серпня, помер відомий радянський і російський артист Йосип Кобзон.

Помер відомий російський мафіозі та співак, прихильник окупації України Йосип Кобзон

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.

У 2005 році в Кобзона виявили рак. 27 липня 2018 року співака підключили до апарату вентиляції легенів.

Після початку російської агресії Кобзон підтримав терористичні організації "ДНР" та "ЛНР"

Кобзон народився 11 вересня 1937 року в Україні в місті Часів Яр Донецької області, співати почав із раннього дитинства. Ще в дев'ятирічному віці він виступив у Кремлі перед генсеком ЦК КПРС Йосипом Сталіним, виконавши пісню "Летять перелітні птахи".

У 1956 році закінчив Дніпропетровський гірничий технікум за спеціальністю "буровик-розвідник", у 1973 році - Державний музично-педагогічний інститут ім. Гнесіних, із 1956 по 1959 роки Кобзон служив у лавах Радянської Армії; у кінці другого року служби його запрошено до ансамблю пісні і танцю Закавказького військового округу.

У 1959-1962 роках Кобзон був солістом Всесоюзного радіо; у 1962-1989 роках - соліст Москонцерту. Із 1986 року співак став головою громадської ради ГУВС Москви. Із 1989 року Кобзон - соліст, художній керівник концертно-видовищної дирекції "Москва".

Гастрольна діяльність співака тривала понад півстоліття.

Кобзон ще за радянських часів сприяв перевезенню значних тіньових коштів за кордон. Кобзон був бізнес-партнером Шабтая Калмановича. Екс-розвідника та спортивного функціонера також не раз називали кримінальним авторитетом. Клопотав Кобзон і про дострокове звільнення Япончика - "хрещеного батька російської мафії", у 80-х роках засудженого до 14 років колонії суворого режиму.

Ще в 1995 році Держдепартамент США анулював багаторазову візу співака через зв'язки з російською мафією. За всі минулі роки змусити зовнішньополітичне відомство змінити рішення так і не вдалося, незважаючи на спроби врегулювання цього питання на високому рівні.

Уродженець Донбасу, неодноразово брав участь у пропагандистських заходах країни-агресора на сході України. У 2016 році Путін відзначив участь Йосипа Кобзона в конфлікті на Донбасі званням "Герой Праці Російської Федерації".

У 2017 році Кобзона позбавили звання почесного громадянина міста Слов'янськ Донецької області. Цього ж року СБУ заборонила йому в'їзд в Україну. Артист неодноразово обзивав Україну "американською маріонеткою", а також нешанобливо відгукувався про президентів США та України. Також Україна позбавила російського співака Йосипа Кобзона всіх звань і державних нагород.

Згідно з документом, щодо співака запроваджено й інші обмеження: блокування активів; запобігання виведення капіталів за межі України; відмова в наданні та скасування віз; застосування інших заборон в'їзду на територію України; інші санкції, що відповідають принципам їхнього застосування, встановленим законом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики