Цензор.НЕТ

30.08.18 19:08

Новинський виник як заміна "втомленому" Андрію Деркачу в ролі куратора РПЦ МП в Україні, - Безсмертний

Громадянство України Новинський отримав завдяки "договорнякам" із Порошенком, - стверджує політик.

Про це Роман Безсмертний розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ. За словами кандидата в президенти, в певний момент тодішній політичний куратор РПЦ МП від Кремля Андрій Деркач "втомився".

"Андрій виріс тут, мав спільні бізнес-інтереси, близькість із оточенням Блаженнішого Володимира. Тому тій стороні треба було знайти йому заміну. ​​І дуже швидко знайшли, запропонували", - говорить Роман Безсмертний про Вадима Новинського.

Новинський виник як заміна втомленому Андрію Деркачу в ролі куратора РПЦ МП в Україні, - Безсмертний 01

На думку Безсмертного, громадянство України Вадим Новинський отримав завдяки домовленості з Петром Порошенком.

"Ну, а чому ні? (Не дати Новинському громадянство, - ред.). У бізнесі ходили поруч. Договірні матчі були і до цього - чому не можна далі?" - каже політик.

Медведчука Безсмертний називає найпростішим для Порошенка способом комунікації з Кремлем.

"Я думаю, що фігура Медведчука для Порошенка виникла тільки через те, що він не розумів, як відпрацювати систему спілкування з Кремлем. Саме з Путіним. Тому він вдався до найдоступнішого варіанту... А куди в цій ситуації Порошенку діватися? Вони знайомі давно, з 1998 року. У них є спільний бекграунд...", - каже претендент на посаду президента України.

За словами Безсмертного, можливий був і інший варіант, коли посередництво Медведчука при спілкуванні з Кремлем не знадобилося б.

"Відповідь проста: в цій ситуації треба працювати через офіційні канали. І чому цього не було зроблено, для мене велике питання... На той момент у Москві перебував посол. Він міг би займатися переговорами", - вважає Безсмертний.

Нагадаємо, Роман Безсмертний у політиці з 90-х. У 1994 році став народним депутатом, у 1997-2002 роках був представником президента Леоніда Кучми у Верховній Раді. Потім був заступником голови виборчого штабу Віктора Ющенка, а під час перебування його президентом обіймав посади віце-прем'єра, заступника голови Адміністрації президента і посла України в Республіці Білорусь.

З 2014 по 2016 Безсмертний представляв Україну в Тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту на сході країни.

29 травня 2018 року заявив про намір балотуватися на пост президента України.

Повний текст інтерв'ю з Романом Безсмертним читайте тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики