Цензор.НЕТ

30.08.18 20:00

Міністерство інформаційної політики витратить цього року 35 млн гривень на популяризацію України за кордоном

У частині сфер популяризації України в ЗМІ ще проходять тендери.

Міністерство інформаційної політики витратить цього року 35 млн гривень на популяризацію України за кордоном

Про це заявив держсекретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко - повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

"Загалом до кінця року сподіваємося вийти на цифру близько 35 млн гривень за цей рік на медійну популяризацію України за кордоном", - сказав Біденко в четвер, 30 серпня на прес-конференції в Києві.

Зокрема, тільки популяризація на телеканалі EuroNews за контрактом коштуватиме близько 3 мільйонів гривень, зазначив Біденко. На інші сфери популяризації в ЗМІ, тендер щодо яких ще проходить, буде витрачено близько 26 млн грн.

Нагадаємо, раніше агентство Banda Agency створило для України бренд Ukraine Now ("Україна зараз"), за допомогою якого країну популяризуватимуть у світі. 10 травня використання цього бренду було затверджено Кабміном. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман переконаний, що проект бренду Ukraine Now сприятиме просуванню інформації про Україну в світі.

У Міністерстві інформполітики стверджують, що на розробку рекламного бренду країни Ukraine Now не було витрачено жодної гривні з державного бюджету.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики