Цензор.НЕТ

30.08.18 23:16

Зустріч представників країн "нормандської четвірки" планується на другу половину вересня, - Клімкін

Країни "нормандської четвірки" (Франція, Німеччина, Україна, Росія) планують зустріч на рівні політичних директорів у другій половині вересня.

Зустріч представників країн "нормандської четвірки" планується на другу половину вересня, - Клімкін

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

За його словами, під час зустрічі обговорюватиметься розміщення миротворчої місії на Донбасі.

"Я з ним (міністром закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріаном – ред.) буду найближчим часом говорити і з Хайко (глава МЗС Німеччини Хайко Маас – ред.), тому що ми плануємо зустріч політичних директорів по миротворцях, швидше за все, у другій половині вересня", – сказав Клімкін.

Коментуючи заяву глави МЗС Франції про те, що розміщення миротворчої місії на Донбасі буде передчасним без наявності політичної волі на місцях, міністр зазначив, що перешкоджає розміщенню миротворців насамперед Росія.

"Він сказав, що зараз ми, на жаль, не можемо нормальну місію розмістити, оскільки Росія цьому послідовно заважає. Він не говорив, що це передчасно або це не працює", – пояснив дипломат.

Нагадуємо, 26 липня керівники політичних департаментів зовнішньополітичних відомств країн "нормандської четвірки" у Берліні домовилися продовжити роботу над визначенням базових принципів миротворчої операції на Донбасі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики