Цензор.НЕТ

31.08.18 07:53

Україна і НАТО підпишуть угоду про створення трастового фонду з розмінування, - Міноборони

Міністерство оборони України готує до підписання імплементаційну угоду між Кабінетом Міністрів України і НАТО про реалізацію проекту трастового фонду НАТО зі знешкодження вибухонебезпечних предметів і протидії саморобним вибуховим пристроям.

Україна і НАТО підпишуть угоду про створення трастового фонду з розмінування, - Міноборони

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

"Вчора на засіданні Уряду було схвалено рішення про підписання цієї Угоди української стороною. Нам залишилося підписати її тільки зі стороною НАТО", - повідомив начальник управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України Максим Комісарів.

Попередньо проект угоди погоджений з країнами Альянсу.

"Після підписання зазначеного документа в нас з’явиться Трастовий фонд, який допомагатиме знищувати саморобні вибухові пристрої та очищати нашу територію від вибухонебезпечних предметів", - зазначив представник Міноборони.

Міністерство оборони України опрацювало нову редакцію проекту Закону України "Про особливості державної політики у сфері протимінної діяльності". Наразі документ проходить правову експертизу в секретаріаті Кабінету міністрів, після чого буде переданий до Верховної Ради.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики