Цензор.НЕТ

31.08.18 08:11

Пункт пропуску "Новотроїцьке" відновив роботу, - ООС

У зв’язку с покращанням безпекової ситуації в районі КПВВ "Новотроїцьке" командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим прийнято рішення щодо відкриття КПВВ "Новотроїцьке" з 06:00 сьогодні, 31 серпня 2018 року.

Пункт пропуску "Новотроїцьке" відновив роботу, - ООС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ООС у Facebook.

Зазначається, що наразі вогонь на полях поблизу КП "Березове 1" та КП "Березове 2" спільними діями ДСНС, пожежних розрахунків підрозділів ЗС України та прикордонників зі складу Об'єднаних сил загасили повністю.

"Пріоритетом для командування Об’єднаних сил є безпека громадян України, тому тепер, поборовши вогневу загрозу повністю, КПВВ "Новотроїцьке" відновлює контрольно-пропускні заходи", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 29 серпня близько 16:00, за рішенням командувача Об'єднаних сил, у зв'язку з пожежею степового масиву поблизу контрольних постів "Березове 1" та "Березове 2", в контрольному пункті в'їзду-виїзду "Новотроїцьке" введено режим "ЧЕРВОНИЙ" і тимчасово припинено пропускні операції. Від вогню здетонували мінно-вибухові загородження й боєприпаси, які не розірвалися, що створило реальну загрозу життю і здоров'ю цивільних, які слідували через лінію розмежування.

Пункт пропуску Новотроїцьке відновив роботу, - ООС 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики